X

Ad Soyad
Ülke Kodu
Telefon Numarası
Arama Günü
Arama Zamanı
Konu
Kod Yaz
Lokasyon

Alanya


AlanyaTürkiye'nin Akdeniz Bölgesi'deki Antalya iline bağlı bir turizm ilçesidir.. Türkiye'nin güney sahillerinde bulunan Alanya, 1.598,51 km2 km2'lik bir alana sahiptir ve nüfusu (2011 nüfus sayımına göre) 248.286'dır (ilçe merkezi 103.673).[2] Nüfusun büyük çoğunluğu Türk'tür. Bölgede 10 bin kadar ise Avrupa'lı vardır

Bu doğrultuda Alanya, en az Belek, Bodrum veya Çeşme kadar önemli bir turizm destinasyonumuzdur. Eşsiz doğal güzellikleri, altın rengi kumsalları, aktif sosyal yaşamı ve cıvıl cıvıl sokakları ile, turistik tesis dışında da keyifle vakit geçirebileceğiniz birkaç özel tatil beldemizden biridir. Seçkin profil sahibi yerli ve yabancı turiste kolaylıkla hitap edebilecek, adeta bir yeryüzü cennetidir. 

Bu yüzden Alanya, her ülkeden, her kesime hitap eden, belki de yegane turizm ilçemizdir. Kimi konuklar, dünyaca ünlü altın rengi ince kum plajlarına, kimileri tıpkı Bodrum ve Çesme’deki gibi cıvıl cıvıl gece hayatına, renkli sokaklarına ve lezzet duraklarına, kimileri ise muhteşem doğasına ve tarihi dokusuna kapılır Alanya’nın. İster huzurlu bir tatil arayan çocuklu bir aile olsun, ister kentli bir birey, yada üst gelir grubuna mensup zengin kruvaziyer turisti, hemen herkes bu yeryüzü cennetinde kendine hitap edecek birçok şey bulabilir. 

Tesisimiz ise, Alanya ilçesinin Avsallar kasabasında yer almaktadır. 

Tesisimiz Antalya Havalimanı'na 90 km, Gazipaşa Havalimanına 55 km, Antalya iline 100 km, Side ve Manavgat ilçelerine 35 km, Alanya ilçesine 22 km mesafesindedir.